אמקור תדיראן מיזוג אוויר
משב - מרכז הפצה
1-800-34-50-50
שיהיה לכם קיץ נעים

כל מה שרציתם לדעת

לסל הקניות סל הקניות
ברכישת מזגן יש להתאים את הנתונים הסביבתיים על מנת לדעת איזה מזגן מתאים. כדי לבחור במזגן המתאים, יש לקחת בחשבון את "עומס החום" שבחלל שברצונכם למזג. "עומס החום" תלוי בין השאר בבידוד הקירות והחלונות, בכווני הקירות, באקלים האיזור בו המזגן יותקן, בגודל החדר אותו תרצו למזג כולל גובה התקרה, במספר ושטח החלונות בחלל, בהימצאותם של מכשירים פולטי חום, וכן יש להתחשב גםבמספר האנשים הצפויים לשהות בו וכדומה.

מה מתאים לקירור חדר או חלל?

לקירור חדר יש לרכוש מזגן עילי רגיל או מזגן עילי אינוורטר. על מנת להתאים את המזגן הנכון יש להתחשב בגודל החדר, מיקומו ביחס לדרום, גובה התקרה, מיקום גיאוגרפי בארץ, שיטת הבנייה של הקירות בלוקים/עץ/איטונג וכד' והאם הדירה ממוקמת בקמת קרקע, אמצעית או עליונה.

תוכלו לבדוק אצלנו במחשבונים שלנו מה מתאים לצרככם, תשובה מדוייקת תהיה תמיד ע"י טכנאי רב ניסיון שייתן לכם מידע מדויק אצלכם בבית.

מה מתאים לקירור דירה שלמה?

לקירור דירה שלמה יש להתקין מזגן מיני מרכזי שהוא מזגן הבנוי ממנוע המותקן מחוץ לבית ויחידה פנימית המותקנת בדרך כלל במרכז הדירה עם תעלות דרכם יוצא האוויר לכל חדר. או מזגן מולטי אינוורטר/ VRF, שהוא מזגן עם מנוע המותקן מחוץ לדירה המחובר ליחידות פנים המותקנות בחדרים כיחידות קצה גלויות או יחידות קצה נסתרות או יחידות קצה מתועלות (מחוברות לתעלות איוורור) דרך צינורות היוצאים מהמנוע ליחידות הקצה. בצינורות אלה עובר גז מזגנים ולא אוויר כמו במזגן מיני מרכזי. לחצו כאן לקבלת הסבר מלא על מולטי אינוורטר.

בעבר נהוג היה לחשב את תפוקת המזגנים לפי כוחות סוס. נתון זה אינו מדוייק ומשתנה מיצרן ליצרן. החישוב הנכון יהיה שימוש בשיטת המדידה המקובלת בעולם כיום: BTU (British thermal unit) שהיא מדוייקת ואיתה אפשר לדעת בדיוק מה עוצמת המזגן ולמה להתאים אותו. אם בכל זאת תרצו לדעת כמה "כוחות סוס" יש במזגן, נהוג לחלק את הנתון המופיע כ BTU ב 9,000. או לחילופין, "כוח סוס" כפול 9,000 ייתן לכם את הנתון ב BTU.

טכנולוגית האינוורטר היא טכנולוגיה מתקדמת בה מנוע המזגן, המדחס עובד עם מתח ישיר בצורה דינאמית ו"יודע" להנמיך או להחליש את עצמו ובכך תורם לחיסכון משמעותי עד ל 30% בצריכת החשמל. היות והמנוע עובד במהירות משתנה, מזגנים אלה גם שקטים יותר.

כל המזגנים מכל הסדרות הם המימי מרכזיים היחידים המיוצרים רק בישראל! ישנם 5 סדרות של מזגנים מיני מרכזיים תדיראן
 • סדרת Super Wind
 • סדרת Wind
 • סדרת Wave
 • סדרת Silent Wind/Wave
 • סדרת Wind Inverter

סדרת מיני מרכזי תדיראן Super Wind, היא סדרה ייחודית של מזגנים מיני מרכזיים בגדול קטן המתאים במיוחד לדירות קטנות. בסדרה זו יש מזגן מיני מרכזי של 2 כ"ס בלבד.

סדרת מזגני תדיראן מיני מרכזי Wind היא סדרה בעלת מגוון רחב של מזגנים בגדלים שונים, ממזגנים של 3.5 כ"ס ועד לגודל ייחודי של 10 כ"ס. סדרה זו מיוצרת בישראל בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

סדרת מזגני תדיראן מיני מרכזי Wave יחידה פנימית בגובה של 30 ס"מ בלבד למסדרונות צרים או במבנים בהם יש הנמכת תקרה עם חלל קטן להתקנה וטכנולוגיה מתקדמת.

למיני מרכזי תדיראן מסדרת Slim טכנולוגייה ייחודית של זריקת אוויר ישירה. בשיטה זו אין חובה בתעלות והאוויר יוצא ישירות מהמאייד. מזגן זה מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה, מסדרונות צרים וכד'.

סדרת ה Silent Wind/Wave של תדיראן היא סדרת מזגנים בעלת פעולה שקטה וחרישית במיוחד לפעולה ללא הפרעה לשכנים.

סדרת המזגנים המיני מרכזיים אינוורטר היא סדרת המזגנים בעלי המדחס העובד בתפוקה משתנה והמאפשר חיסכון משמעותי בחשמל . אלה המזגנים המיני מרכזיים החסכוניים ביותר של אלקטרה.

מזגני תדיראן מולטי אינוורטר הם מזגנים העובדים בשיטה חסכונית של מנוע אחד גדול אליו מחוברים ע"י צינורות גז יחידות קצה המותקנות בחדרים כיחידות גלויות, נסתרות, מתועלות, זריקה ישירה או כקסטה המותקנת ישירות על הנמכת תקרה.

כל יחידת קצה עצמאית לחלוטין וניתן להפעיל או לא להפעיל אותה. כל יחידת קצה מקבלת שלט משלה וניתן לקבוע טמפרטורה שונה בכל חדר.
המזגן חסכוני במיוחד ואם תפעילו נניח יחידה אחת בלבד המזגןיידע לתת רק את העוצמה הרצויה, יחסוך הרבה חשמל ויהיה שקט יותר. בשונה ממזגן מיני מרכזי בו מקררים את כל הבית, כאן תוכלו לקרר את השטח הנדרש במדוייק.
בשונה ממזגן מיני מרכזי: אין תעלות, אין הנמכות תקרה אלא רק צינורות מהמנוע ועד ליחידות הקצה דבר המאפשר לכם גמישות גדולה יותר בתכנון וכן עבודה שקטה יותר מאחר ולא קיים מאייד גדול מימדים (ורועש) במרכז הדירה.
לתדיראן שני מערכות מולטי אינוורטר יחודיות המאפשרות מס' חיבורים חסר תקדים של עד ל 10 יחידות פנים.

מקדם היעילות (C.O.P) -היחס בין תפוקת המזגן להספק המזגן. ככל שמקדם היעילות גדול יותר, "נצילות" המזגן גבוהה יותר. נתון זה מופיע במידע אודות המזגן
דירוג אנרגטי הוא דירוג בינלאומי הרשום בתווית אנרגיה המאושרת ע"י משרד התשתיות ומכון התקנים על המזגן ורשום באותיות אנגליות מ A ומעלה. ככל שהדרוג הרשום יהיה קרוב יותר ל A המוצר חסכוני יותר בצריכת החשמל שלו.

מזגני אמקור מיוצרים בחברת תדיראן
לרשותכם מס' אפשרויות: חיוג חינם אלינו ל 1-800-34-50-50 או דרך האתר במערכת ההזמנות, דרך סל הקניות המופיע ליד כל מוצר. לאחר ההזמנה, אנו נשלח לכם מייל לאישור. אחרי קבלת האישור נוודא שיש במלאי זמין במפעל ובאם יש אנו נחזור אליכם לקבלת אישור בכרטיס אשראי. לאחר קבלת האישור המזגן יצא אליכם.
לאחר האישור יתאמו איתכם זמן אספקה. לרוב המזגנים יגיעו מייד לאחר 24 שעות אך במקומות מסויימים המשלוח יכול להגיע עד לשלושה ימים מתאריך ההזמנה ותלוי במיקומכם ובזמני האספקה באזורכם.

מחשבונים

 
היועץ הוירטואלי למזגני תדיראן ואמקור

הזיזו את הסמנים לאורך ולרוחב בכדי להעריך איזה מזגן מתאים לגודל החדר שהנכם מעוניינים לקרר או לחמם. שימו לב, נתון 'כוחות הסוס' הנו להערכה בלבד. הנתון המדויק הוא BTU בלבד

 

רוחב החדר: 0 מ'

אורך החדר: 0 מ'


גודל החדר:
0 מטר מרובע


מזגן מתאים לחדר בגודל זה כ: 0 כ"ס

נתונים אלה מתייחסים לחדר סטנדרטי הבנוי מבלוקים וכד', בעל גובה סטנדרטי הנמצא במרכז הארץ ובעונה ממוצעת.
יש להוסיף תפוקה בהתחשב בנתונים הבאים:

 • מיקום הבית - בדרום הארץ שם חם יותר.
 • מיקום הקומה - קומה עליונה תמיד תהיה חמה יותר.
 • כיוון החדר - דרום חם יותר.
 • מבנה הבידוד- לקירות עץ, איסכורית וכד' יש להתייחס אחרת.
 • מס' האנשים בחדר - עסק עם 10 אנשים בחדר למשל אינו דומה לחדר שינה.
 • גובה התקרה - מעל 3 מ' תקרה יש להוסיף תפוקה.
 • חלונות - יש להתחשב בחלונות ענק לכיוון דרום או ויטרינה בעסק.

(כוח סוס הוא נתון 'בשפת העם' שאינו קיים במציאות והוא להערכה בלבד. הנתון המדויק שאליו יש להתייחס הוא BTU בלבד ולא כוחות סוס)

כל הזכויות למחשבונים אלה שמורות למשב אין להעתיק/לשכפל או להפיץ אותם ללא רשות מפורשת בכתב.
Copyright 2023 Mashav ©. All rights reserved.מחשבון משאבת חום

חישוב עוצמת משאבת חום נדרשת

נפח המאגר בליטרים
טמפרטורת התחלה
טמפרטורה נדרשת
שעות לחימום
מחשבון משאבת חום לבריכת שחייהעומק הבריכה במ'
הנפח הכולל של הבריכה בקו''ב

בכמה להעלות את טמפרטורה המים?
מס' ימים לחימום ראשוני
כיסוי לבריכה

כל הזכויות למחשבונים אלה שמורות למשב אין להעתיק/לשכפל או להפיץ אותם ללא רשות מפורשת בכתב.
Copyright 2023 Mashav ©. All rights reserved.


לקריאת תנאים והבהרות
לקריאת הצהרת נגישות

חייגו כעת חינם 1-800-34-50-50 ונשמח לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר בכל נקודה בישראל.

נוכל לשרת אתכם גם במייל, סקייפ, או במשרדינו ברח' הנוטר 4 א' בקריית חיים, חיפה.

נשמח להתכבד בהזמנתכם


אודותינו

משב היא מרכז הפצה המשווק מזגנים ישירות עד לביתכם. לחצו כאן לתנאי שימוש, מכירה, הבהרות ופוליסה

משרדינו נמצא ברח' הנוטר 4 א' בקריית חיים, חיפה. תוכלו לבקר אותנו או לשוחח בשיחת חינם 1-800-34-50-50 או לנוחותכם בדרכי התקשרות נוספות כאן. אנו נשמח לתת לכם את הפתרונות המלאים לדרישותיכם.

לתדיראן קו רחב של מוצרים איכותיים במיוחד וקו המוצרים של מזגני אמקור.
סדרת מזגנים עיליים אמקור - מזגנים עם איכות מוכחת של 60 שנה
סדרת מזגנים עיליים תדיראן Solo - מזגנים במחיר השווה לכל כיס
סדרת מזגנים עיליים תדיראן Joy - סדרת מזגנים איכותיים במגוון רחב
סדרת מזגנים עיליים תדיראן Alpha Pro - סדרת הדגל של תדיראן
סדרת מזגנים עיליים אינוורטר תדיראן Supreme - מזגנים חסכוניים ומעוצבים בצבעים שונים
סדרת מזגנים עיליים אינוורטר תדיראן Alpha Pro Inverter - תדיראן אלפא אינוורטר המזגנים הטובים ביותר שיש
סדרת מזגנים מיני מרכזיים Super Slim- מזגן מיני מרכזי צר במיוחד
סדרת מזגנים מיני מרכזיים Wave - מזגנים מיני מרכזיים איכותיים לאורך שנים
סדרת מזגנים רצפתיים Space - המזגן הרצפתי היחיד בישראל - כמו פעם
מולטי אינוורטר תדיראן - מזגן מולטי אינוורטר עם אפשרות עד ל 9 יח' פנים! היחיד בישראל.
תדיראן VRF - מזגן מולטי אינוורטר עם אפשרות עד ל 10 יח' פנים! היחיד בישראל.